09:30 08. november 2019

Valga Muuseum otsib hanke korras gala toitlustajat

PAKKUMISKUTSE: Eesti Muuseumide Aastaauhinnad 2019 konverents ja gala toitlustus

Hankija nimi: Valga Muuseum

Hanke nimetus: Eesti Muuseumide Aastaauhinnad 2019 konverents gala toitlustusele

Käesolevaga teeb hankija huvitatud isikutele ettepaneku esitada pakkumusi vastavalt pakkumiskutses sisalduvatele tingimustele.

1. Üldandmed

1.1. Hankija: Valga Muuseum, Vabaduse 8, Valga, 68203, reg nr 75038960, muuseum@valgamuuseum.ee

1.2. Hanke eest vastutav isik: Neeme Punder, muuseum@valgamuuseum.ee

1.3. Hankemenetlus: hange alla lihthanke piirmäära.

2. Hanke objekt ja eesmärk: Eesti Muuseumide Aastaauhinnad 2019 konverents ja gala toitlustus.

2.1. Toitlustus sisaldab 220 osalejale 2 kohvipausi ja lõunasööki konverentsil (serveerida buffee lauana) Kultuuri- ja Huvialakeskuses 24.01.20

2.2. Pidulik õhtusöök 360-le Valga Raudteejaamas 24.01.20 sisaldab tervituseks vahuveini (alkoholiga ja alkoholivaba), õhtusööki, magustoitu ja veini. Pakkumine sisaldab dekoratsioone, inventari (laud ja toolid 360-le), ettevalmistust, toitlustamist, teenindamist koristust ja transporti. Eritingimus: Piduliku õhtusöögi valmistamisel kasutab toitlustaja Atria AS-lt sponsorlusega saadud 80 kg liha.

2.3. Külalistele avatud baar pidulikul galal Valga Raudteejaamas.

3. Nõuded pakkujatele:

Hankes osalemise tingimused ja tingimustele vastavuse hindamiseks esitatavad dokumendid:

Pakkuja riiklike maksude tasumise kohustused peavad olema nõuetekohaselt täidetud ja pakkuja majanduslik seisund peab võimaldama häireteta teostada hanke esemeks olevaid töid.

4. Pakkumuse esitamine

4.1. Pakkumus tuleb esitada elektrooniliselt aadressile hanked@valga.ee hiljemalt 25.11.2019  kell 10.00. Pakkumus peab kehtima vähemalt 90 päeva alates selle esitamisest.

4.2. Pakkumuse kogumaksumus peab sisaldama kõiki makse (sh käibemaks).

5. Pakkumuste hindamine

5.1. Hankija kontrollib pakkumuste vastavust käesolevas pakkumiskutses sätestatud tingimustele.

5.2. Hankija hindab hanketingimustele vastavaid pakkumusi lähtuvalt nende maksumusest ja tunnistab edukaks madalaima maksumusega pakkumuse.

5.3. Hankija jätab endale õiguse pidada läbirääkimisi, loobuda teenuse osade tellimisest või lükata tagasi kõik pakkumused, kui nende maksumused ületavad selleks planeeritud eelarvet.

7. Muud tingimused

Ettemaksu ei teostata