E-poe ostu-müügi tingimused

Valga Muuseumi e-poe ostu-müügi tingimused

Käesolevad tingimused kehtivad Valga Muuseumi (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes aadressiga www.valgamuuseum.ee/e-pood

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Valige sobivad kaubad välja ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis on näha kõik valitud kaubad ja nende maksumus, vajadusel saab teha parandusi. Ostmiseks kinnitage oma tellimus, täitke vajalikud andmed kauba saatmiseks ja valige sobiv kauba kätte saamise viis (tarne lõplikku maksumust näete ostukorvis tarne valikul).

Tellimuse kinnitus saabub Teie e-posti aadressile automaatselt peale tellimuse kinnitamist. See tuleb tasuda 3 päeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri.

Kaup pannakse teele alles peale tellimuse tasumist. Kui kolme päeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus tühistatakse.

E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (T-L kl 10.00-18.00). Kui tellimuse esitamise aeg jääb hiljemaks kui laupäev kl 15.00, toimub tellimuse vormistamine järgneval teisipäeval.

Hinnainfo ja kauba eest tasumine

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kaupade hinnad võivad muutuda ette teatamata.

Kaupade eest saab tasuda läbi järgnevate makseviiside:

- Maksekeskuse pangalingi kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas.

- Arve alusel pangaülekandega Valga Vallavalitsuse arveldusarvele EE092200221019163791
Tellimuse kinnitus saabubTeie e-posti aadressile automaatselt peale tellimuse kinnitamist. See tuleb tasuda 3 päeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri Valga Vallavalitsuse arveldusarvele EE092200221019163791.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.0

Valga Muuseum on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-ile.

Kauba kättetoimetamine

Kauba kättesaamiseks on neli võimalust:

- Omniva pakiautomaadist – hind 4 €
- Postkontorist – hind 4 € (Euroopasse saatmine 20,00 €)
- Omniva kuller teie aadressile – hind 8 €
- Tulete ise pakile järgi Valga Muuseum, Vabaduse 8  – hind 0,00 €

Hinnad sisaldavad saadetise käitlemist.

Postitustasu jääb alati samaks olenemata paki kaalust. Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 2-5 tööpäeva jooksul peale kauba eest tasumist. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun kiri aadressile muuseum@valgamuuseum.ee Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta, või tühistada.

Kauba tagastamine

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa kaasa arvatud transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke muuseum@valgamuuseum.ee

Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, meie on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Kontaktid

Valga Muuseum